Завідуюча ДНЗ

Сапожнікова Наталя Леонідівна

/Files/images/IMGP1466.JPGСапожнікова Наталія Леонідівна працює завідуючою дитячого навчального закладу ясла-садок «Сонечко». Закінчила Ржищівський педагогічний коледж та Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова за спеціальність дошкільна освіта та практика управління дитячим навчальним закладом. Попередньо працювала завідуючою ДНЗ «Альонушка» та вихователем дитячого садка, має стаж близько 20 років, любить свою професію та віддано ставиться до неї. Це керівник якого люблять діти, до думки якого прислухаються батьки, з повагою ставляться молоді працівники колективу, яким дає великий педагогічний досвід.
Пряма, чесна, порядна, вихована, дуже відповідальна, вимоглива до себе та інших, цілеспрямована, творча – саме ці якості притаманні Натальї Леонідівні. Сапавжня господиня небайдужа до долі садочка. Креативна, позитивна, комунікабельна, надійна, працелюбна особистість.
За час свого завідування було зроблено дуже багато ремонтних робіт в садочку, великий поштовх вперед в дошкільному вихованні та навчанні дітей у ДНЗ «Сонечко», розпочато роботу пятьох додаткових освітніх послуг. За три роки роботи садочка завідуючу було нагороджено трьома подяками міського голови, двома подяками районного відділу освіти та отримала статус «Людина року 2010», а також вихованці садочка нагороджені дипломами у «Фестевалі дитячої творчрсті», «Фестевалі малюків», «Фестевалі Вербіє», «Участю у розвитку трипільської культури», все це завдяки криативній завідуючій Сапожніковій Н.Л.
Небайдужа до долі колективу садочка, намагається до кожного підійти з розумінням, допомагати у скрутний час, відгукнутися на чужий біль та радість. Усе це - відверто, щиро від душі.
Батьки цілим потоком ідуть до Налальї Леонідівни, пропонуючи свою співпрацю, тому що розуміють : усе , що відбувається у дитячому садочку – на благо їхніх дітей.
Усе, за що береться Наталья Леонідівна, вона доводить до логічної кінцівки. Якщо, будучи вихователем вона змогла достукатися до кожного дитячого серця то, ставши на чолі дитячого садочка, намагається знайти підхід до кожного працівника.
Її невгамовність у роботі, небайдужість до усього, що відбувається навколо, вміння не рахуватися зі своїм часом, бажання і вміння допомогти – саме ці якості і приваблюють до неї людей, викликають довіру і повагу.

Методист ДНЗ

Гризун Оксана Олександрівна

Завгосп ДНЗ

Рогозіна Вікторія Петрівна

Діловод ДНЗ

Кудько Оксана Анатоліївна

Комірник ДНЗ

Пархоменко Оксана Іванівна

Кiлькiсть переглядiв: 156

Коментарi

  • о

    2015-01-28 21:53:10

    ро...